Kariéra

Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Práca v hoteli Auszeit ****Hotel v Štajersku

RECEPCIA A PODUJATIA | KUCHYŇA A SLUŽBY | UPRATOVANIE

Na čom skutočne záleží, ste vy!

Žijete aj štajerskou pohostinnosťou? Potom ste na správnom mieste! Hľadáme posilu do Auszeit ****Hotela St. Lambrecht v krásnom regióne Murau v Štajersku. Využite svoju šancu a staňte sa súčasťou nášho tímu.

Tešíme sa na stretnutie s vami!

Kariéra

PRACOVAŤ TAM
KDE OSTATNÍ CHODIA NA DOVOLENKU.

Voľné pracovné miesta

Šéfkuchár

VAŠE ÚLOHY

Koordinácia celej kuchyne, zodpovednosť za tvorbu menu a objednávanie tovaru, organizácia plynulého chodu kuchyne, inovatívny vývoj nových produktov, zodpovednosť za rozpočet, kontrola zásob a prijatého tovaru, vykonávanie inventúr, dodržiavanie noriem kvality, riešenie sťažností hostí.

VAŠA KVALIFIKÁCIA

Vyučený kuchár alebo ukončené vzdelanie na škole pre hotelierstvo a gastronómiu, niekoľkoročná odborná prax na porovnateľnej pozícii, vodcovské vlastnosti, skúška učňovského vzdelania výhodou, organizačný talent, flexibilita a schopnosť pracovať pod tlakom, spoľahlivosť a zmysel pre zodpovednosť.

Výnosy EUR 3.900,00 brutto/mesiac, preplatok možný s primeranými skúsenosťami a kvalifikáciou.

PRAKTIKANT:IN FÜR UNSERE KINDERBETREUUNG
(für Juli und August 2024)

DEINE AUFGABEN

liebevolle, kreative Betreuung
aktive Freizeitgestaltung
verantwortungsbewusster Umgang mit Kindern

DEINE QUALIFIKATION

Erfahrung im Umgang mit Kindern von Vorteil
gute Deutschkenntnisse
zuverlässig und flexibel in Bezug auf Arbeitszeiten

Výnosy EUR 1.908,00 brutto/Monat (Vollzeitbasis 40h)

KOCH / KÖCHIN (Voll- oder Teilzeit)

VAŠE ÚLOHY

Vor- und Zubereitung qualitativ hochwertiger Speisen unter Beachtung der geschmacklichen Abstimmung, Unterstützung bei der Menüerstellung und bei Warenbestellungen, Verantwortung für Sauberkeit und Ordnung in der Küche, Hygienestandards HACCP.

Vyučený kuchár alebo absolvované školenie v hotelierstve a gastronómii, niekoľko rokov odbornej praxe výhodou, organizačný talent, flexibilita a schopnosť pracovať pod tlakom, spoľahlivosť a zmysel pre zodpovednosť.

Výnosy EUR 2.900,00 brutto/mesiac (na plný úväzok),
preplatok možný s primeranými skúsenosťami a kvalifikáciou.

POMOCNÁ KUCHYNSKÁ SIEŤ (na plný alebo čiastočný úväzok)

VAŠE ÚLOHY

Odborná príprava jedál podľa aktuálneho sortimentu pod vedením šéfkuchára, príprava a zabezpečenie príslušných surovín, starostlivé/odborné skladovanie a spracovanie všetkých surovín

Výhodou je príslušná odborná prax, ale vítaní sú aj ľudia, ktorí zmenili zamestnanie, dobrá znalosť hygieny, schopnosť pracovať v tíme, spoľahlivosť a schopnosť pracovať pod tlakom.

Výnosy EUR 2.000,00 brutto/mesiac (40 hodín na plný úväzok) s príslušnou praxou a kvalifikáciou.

ABWÄSCHER:IN (Vollzeit oder Teilzeit)

VAŠE ÚLOHY

Reinigen und Pflegen von Geschirr, Besteck, Töpfen, Pfannen, Küchenmaschinen und allen anderen Gebrauchsgegenständen, korrekter Umgang mit verschiedenen Reinigungsmitteln, Abfallbeseitigung nach den entsprechenden Richtlinien.

Einschlägige Berufserfahrung von Vorteil, aber auch Quereinsteiger: innen sind bei uns herzlich willkommen, ausgeprägtes Hygieneverständnis, Teamfähigkeit, Zuverlässigkeit und Belastbarkeit.

Výnosy EUR 1.860,00 brutto/mesiac (40 hodín na plný úväzok) s príslušnou praxou a kvalifikáciou.

WELLNESS-ALLROUNDER:IN (ab 20 Wochenstunden)

VAŠE ÚLOHY

Durchführung von Massagen, Mani-/Pediküren, kosmetischen Behandlungen, Trainingseinheiten, Wellnessanwendungen und dgl.
Fachliche Beratung der Gäste bei der Auswahl aus unserem Wellnessprogramm.
Verantwortung für die Ordnung im Wellness-/Fitnessbereich inkl. laufender Tätigkeiten wie Betreuung der Saunen, des Dampfbades, der Teebar, etc.

Abgeschlossene Ausbildung zum/zur Masseur:in, Fußpfleger:in, Kosmetiker:in, Fitnesstrainer:in oder ähnliche Fachrichtungen
Idealerweise mehrjährige Berufserfahrung
Sehr gute Deutschkenntnisse

Výnosy EUR 2.300,00 brutto/mesiac (40 hodín na plný úväzok) s príslušnou praxou a kvalifikáciou.

PRACOVNÍK V OBSLUHE (na plný alebo čiastočný úväzok)

VAŠE ÚLOHY

Vítanie a obsluha hostí vrátane vyberania poplatkov, prijímanie objednávok jedál a nápojov, kompetentné a priateľské vystupovanie, kontaktná osoba v prípade problémov hostí. Zodpovednosť za čistotu a poriadok v priestoroch reštaurácie.

Ukončené odborné vzdelanie a/alebo niekoľkoročná odborná prax v oblasti služieb, priateľské vystupovanie, flexibilita a schopnosť pracovať pod tlakom

FRONT OFFICE - RECEPČNÝ (na plný alebo čiastočný úväzok)

Ohne Nachtdienste - attraktives Gehalt

VAŠE ÚLOHY

Check-In und Check-Out der Gäste sowie professionelle Erledigung deren Anliegen, laufende Bearbeitung von Buchungsanfragen und Reservierungen, Erstellen von Rechnungen, enge Zusammenarbeit mit allen Abteilungen

abgeschlossene touristische Ausbildung (z.B. Lehre Hotel- und Gastgewerbeassistenz, Tourismusschule o.Ä.), Voraussetzung: mindestens 3 Jahre Berufserfahrung an einer Hotel-Rezeption oder Adäquates, sehr gute Deutsch-, Englisch- und EDV-Kenntnisse (insbesondere MS-Office), hohes Verantwortungsbewusstsein und Vertrauenswürdigkeit, rasche Auffassungsgabe, Genauigkeit und Teamfähigkeit

Verdienst: Attraktive Bezahlung zwischen EUR 2.800,00 a EUR 3.600,00 brutto/Monat, abhängig von einschlägiger Qualifikation/Berufserfahrung

STAVEBNÝ TECHNIK:IN (na plný alebo čiastočný úväzok)

VAŠE ÚLOHY

Údržba vnútorných a vonkajších zariadení, výmena poškodených prvkov, strihanie živých plotov, kosenie trávnikov, čistenie chodníkov od lístia/snehu/ľadu, dohľad a kontrola dodávateľov

Ukončené manuálne vzdelanie, odborná prax v oblasti technických zariadení budov výhodou, manuálna zručnosť, samostatný a štruktúrovaný spôsob práce, fyzická odolnosť, (obsluha požiarnej ochrany, obsluha výťahu výhodou).

Výnosy EUR 2.400,00 brutto/mesiac (40 hodín na plný úväzok) s príslušnou praxou a kvalifikáciou.

ÚDRŽBA DOMÁCNOSTI (na plný alebo čiastočný úväzok)

VAŠE ÚLOHY

Upratovanie a údržba hotelových izieb, ako aj všeobecných hotelových priestorov, ako sú reštaurácie, seminárne alebo kúpeľné priestory, starostlivosť o rastliny, dopĺňanie čistiacich prostriedkov a predmetov pre hostí. Preberanie prenajatej bielizne a jej rozdeľovanie do príslušných skladovacích priestorov.

Výhodou je odborná prax v oblasti upratovania, ale uvítame aj osoby, ktoré zmenili zamestnanie, znalosť hygieny, upravené a priateľské vystupovanie.

MASÉR (na plný alebo čiastočný úväzok)

VAŠE ÚLOHY

Vykonávanie masáží a wellness procedúr, starostlivosť o hostí klasickými masážami, lymfodrenážou, reflexnou masážou chodidiel alebo aromatickými olejovými masážami, vykonávanie peelingov a bahenných zábalov, hydrobalneoterapia a kúpele.

Ukončené vzdelanie v odbore masér, ideálne niekoľko rokov odbornej praxe, spoľahlivý a zodpovedný spôsob práce, dobrá znalosť nemeckého jazyka.

Výnosy EUR 2.500,00 brutto/mesiac (40 hodín na plný úväzok) s príslušnou praxou a kvalifikáciou.

Zamestnanecké výhody

bezplatné stravovanie

V prípade potreby bezplatné ubytovanie zamestnancov v dome

Zamestnanecké zľavy na naše procedúry

Fitness centrum pre zamestnancov

Školenie pre každú novú pozíciu

Rozmanité možnosti odbornej prípravy a ďalšieho vzdelávania

Spoľahlivý, kolegiálny tím

Vzrušujúce kariérne príležitosti v skupine Hochreiter

Odoslať žiadosť teraz

Ak sa chcete podieľať na formovaní nášho hotela a stať sa súčasťou nášho tímu, tešíme sa na vašu žiadosť. Ak sa medzi uvedenými pracovnými ponukami nenachádza žiadna vhodná pozícia pre vás, pošlite nám aj vy svoje Initiativbewerbung.